ART / Etchings etc / Color etchings 15792074
nr 1579 2074
Erik Cedervall
(1923-2013), Sverige
4 pcs, Erik Cedervall (1923-2013), Sweden. Signed, numrerade, sheet: 24x32 cm, outer dimensions including frame: 52x45 ca,
COLOR ETCHINGS, 4 st, Signerade, numrerade. Bladets mått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 ca
Erik Cedervall, Swedish artist, born 1923, dead 2013.
800
SEK 800
Monday November 20 2023
at 20:29:25
500 kr
700 kr
- Thema-auction
Nov 20
Read more about Grafik